loading

 Mismon - Për të qenë lider në heqjen e qimeve IPL shtëpiake dhe instrumentin e bukurisë RF për përdorim shtëpiak me efikasitet të mahnitshëm.

nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna
Rekomandohet për ju.
nuk ka të dhëna
nuk ka të dhëna

Shenzhen Mismon Technology Co., Ltd. është një prodhues profesionist me ndërmarrje që integron pajisje shtëpiake për heqjen e qimeve IPL, pajisje bukurie shumëfunksionale RF, pajisje për kujdesin e syve EMS, pajisje Import Ion, Pastrues tejzanor të fytyrës, pajisje për përdorim në shtëpi.

Na kontaktoni
Emri: Shenzhen Mismon Technology Co., Ltd.
Kontakt: Mismon
Telefoni: +86 15989481351

Adresa: Kati 4, Ndërtesa B, Zona A, Parku Shkencor Longquan, Faza II Tongfuyu, Komuniteti Tongsheng, Rruga Dalang, Distrikti Longhua, Qyteti Shenzhen, Provinca Guangdong, Kinë
E drejta e autorit © 2024 Shenzhen Mismon Technology Co., Ltd. - mismon.com | Harta e faqes
Contact us
wechat
whatsapp
contact customer service
Contact us
wechat
whatsapp
anuloj
Customer service
detect